G-TUB6-30 - Mikrotubë fleksibël PVC Shfaq të madhe

G-TUB6-30 - Mikrotubë fleksibël PVC

G-TUB6-30

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 9 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 9 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

9,83 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Mikrotubë PVC e butë për të lidhur pikatat në rrjetin e shpërndarjes së sistemit.

Diametri i brendshëm 4 mm, i jashtëm 6 mm

Fleksibiliteti i saj ju lejon të kryeni shtigjet më sinjifikante që lejojnë instalimin e pikave të këmbëve edhe në zona me vështirësi për t'u përdorur.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...