GT-VALI-4 - Valvulë për mikrotubin 6x4 mm Shfaq të madhe

GT-VALI-4 - Valvulë për mikrotubin 6x4 mm

GT-VALI-4

Produkt i ri

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
8,08 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

0,48 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Valvula mikro tubi me diametër të brendshëm 4 mm.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...