G-MULTI-9 - Distributori dhe rregullatori i presionit me 9 rezultate

G-MULTI-9

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 11 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 11 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,11 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

11,05 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Distributori 9-drejtësh me rregullues të presionit të integruar nga 1.4 në 1.9 bar.

Shkalla e rrjedhës nga 4 në 80 litra në orë.

Presion pune i rekomanduar nga hyrja nga 1.4 deri në 6.9 bar.

1/2 ”lidhje femër.

Ideale për bimë, zona me shkurre, oborret e brendshme.

Hyrje me gjemba

Futjet e prizave

Futjet e prizave.

Nëntë degë me gjemba

Nëntë dalje me plug-in

Pranon micro ”(6.4 mm) mikro tub, mikro-flluskues ose mikro-spërkatje. Ideale për zona me bimë të përzier.

Mirëmbajtja e lehtë

Mirëmbajtje e thjeshtë

Kur sistemi është i fikur, mund të hiqni kapakun pa pasur nevojë të shkëputni mikrotubat në bazat ¼ "(6.4 mm).

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...