Distributor dhe presioni rregullatori 9 rezultatet

G-MULTI-9

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 11 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 11 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,11 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

11,05 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Distributor për 9 rezultatet rregullatori ndërtuar-në presion nga 1.4 1.9 bar.

Prurjes nga 4 deri në 80 litra në orë të prodhimit.

Rekomanduar operativ presion të dhëna nga 1.4 në 6.9 bar.

Sulmi të 1/2" femër.

Ideal për bimët, zona me shkurre, oborret.

Barbed Inlet

Inputet e plug-në

Inputet e plug-në.

Nine Barbed Outlets

Nëntë rezultatet e plug-në

Pranon mikro-tub, mikro-bubblers ose mikro-sprays, ¼ " (6.4 mm). Ideal për zonat me bimë të përziera.

Easy Maintenance

Mirëmbajtje e thjeshtë

Kur sistemi është jashtë, ju mund të hiqni kapakun pa pasur nevojë për të shkëputeni microtubes për bazat, ¼ " (6.4 mm).

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...