Tub i ngurtë 300 mm Shfaq të madhe

GT-RISI-4 - tub i ngurtë 300 mm

GT-RISI-4

Produkt i ri

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

0,28 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Tub i ngurtë që duhet të futet në transportuesin kryesor të pikave.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...