GT-SR-Q - Spërkatës me shpejtësi të rregullueshme të rrjedhës 90 gradë Shfaq të madhe

GT-SR-Q - Spërkatës me shpejtësi të rregullueshme të rrjedhës 90 gradë

GT-SR-Q

Produkt i ri

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
8,08 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

0,61 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Për zona të vogla ose shtretër lulesh, ku kërkesa për ujë duhet të garantohet pa mbeturina ose tepricë, spërkatësit e serisë GT me rrjedhë të rregullueshme janë zgjidhja më e përshtatshme për nevojat e ndryshme të bimëve, falë mundësisë që të montohen në një shufër ose direkt në tub. .

E bërë nga polimetilmetakrilati siguron qëndrueshmëri dhe precizion më të madh me kalimin e kohës.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...