GT-SR-FM - minirotor 360-shkallë me varg të rregullueshëm Shfaq të madhe

GT-SR-FM - minirotor 360-shkallë me varg të rregullueshëm

GT-SR-FM

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

1,04 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Mikro spërkatës rrotullues 360 shkallë me trokitje e lehtë për rregullimin e shkallës së rrjedhës dhe intervalit. I përshtatshëm për ujitje të bimëve në çerdhe, shtretër lulesh dekorativë dhe kopshte perimesh.
Fije 4.5 mm.

Shkalla e rrjedhës deri në 130 litra në orë dhe shkon deri në 4 metra.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...