GT-SR-FF - spërkatës vorbull 360 shkallë me fije Shfaq të madhe

GT-SR-FF - spërkatës vorbull 360 shkallë me fije

GT-SR-FF

Produkt i ri

Shkalla e rregullueshme e rrjedhës.

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

0,51 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Dripper Mini-Spray 360 shkallë për tenxhere, mbjellës, serra, kopshte, çerdhe të turbullta të rrjedhës me mekanizëm të brendshëm vorbull.
Shkalla e rrjedhës dhe rrezja e rregullueshme nga rrotullimi i kokës.
Presioni i rekomanduar i funksionimit 1 bar.
Plug 4,5 mm.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...