Shpërndarës me 4 drejtime me 4 mikrotubë 80 cm Shfaq të madhe

G-MUL-4 - Shpërndarës me 4 drejtime me 4 mikrotubë 80 cm

G-MUL-4

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
8,08 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

1,06 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Aksesor me shtojcë të dizajnuar për t'u lidhur me daljen e pikave.

Ai lejon shpërndarjen e ujit të furnizuar nga një pikues në disa dalje.

Ideale për ujitje të tenxhereve dhe zonave të dendura të bimësisë.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...