GT-SRA-F - Spërkatës me dipiks 360 ° me lidhje 4 mm Shfaq të madhe

GT-SRA-F - Spërkatës me dipiks 360 ° me lidhje 4 mm

GT-SRA-F

Produkt i ri

Shkalla e rregullueshme e rrjedhës.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 3 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 3 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,03 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

3,54 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Nxjerrëse Mini-Spray me 180 shkallë për tenxhere, mbjellëse, sera, kopshte, çerdhe të turbullta të rrjedhës me mekanizëm të brendshëm vorbull.
Shkalla e rrjedhës dhe rrezja e rregullueshme nga rrotullimi i kokës.
Presioni i rekomanduar i funksionimit 1 bar.
Plug 4,5 mm.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...