MK 5/4 - Pompë elektrike, vertikale multistage tre faza Shfaq të madhe

MK 5/4 - Pompë elektrike, vertikale multistage tre faza

MK 5/4

Produkt i ri

Prurjes deri në 120 l/min (7.2 m3/h). Kokën lart për 56 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 356 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 356 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,56 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

356,39 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në rendimentet e larta dhe përshtatshmërinë më të ndryshme të aplikacioneve, gjithashtu të parregullt, duke e bërë atë një zgjedhje ideale në fushën familjare, civile, industriale; dhe në mënyrë të veçantë për shpërndarjen e ujit në bashkim, tanke, autoclaves, rritjen e presionit në rrjet.

Ata janë të rekomanduara për të derdhur ujë të pastër dhe të lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele të performancës dhe MK

LLOJI
tre-fazor
MK 3/3
MK 3/4
MK 3/5
MK 3/6
MK 5/4
MK 5/5
MK 5/6
MK 5/7
MK 5/8
MK 8/4
MK 8/5
MK 8/6
PUSHTET
KWHP
0.751
1.11.5
1.11.5
1.52
1.11.5
1.11.5
1.52
1.82.5
2.23
1.52
1.82.5
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 230V (NJË)4.8
Thithjen në 400V (NJË)2.8
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)120
Përhapja min. (m.)20
Max kokë. (m.)55
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 ”1/4
Prizë1 "
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerNoryl
Numri i impellers4
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loanssistemet e larjes
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loansimpianti antincendio
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)18.5
Lartësia (cm)47.7
Thellësia (cm)22.3
Pesha (kg)19.6
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Shkarkime

Data fletë MK

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të pompave të MK Pedrollo

Shkarkime (877.02k)