3166-20 - Merimangë Pamjen më të mëdha

3166-20

Gardena

3166-20 - Merimangë

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 7 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 7 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,07 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

7,91 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Ajo është e pajisur me tre dhëmbë që janë veçanërisht të përshtatshme për tilling dhe aerating e tokës pa e dëmtuar rrënjët.

Merimanga ka një dobishme gjerësi prej 9 cm, dhe është treguar për tokë dhe gravelly, dhe të lashtave të ngushtë së bashku.

Mjet është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 130 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...