3642-20 - Shpatull Pamjen më të mëdha

3642-20

Gardena

3642-20 - Shpatull

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 11 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 11 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,11 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

11,93 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Shpatull combisystem GARDENA është veçanërisht e përshtatshme për të lehtë të hequr ujin nga guri kate ose sipërfaqe të qetë.

Për rezultate të shkëlqyera dhe efikase pastrimi-rezistente shpatull është bërë i celular gome, me një gjerësi prej 43 cm.

Në sajë të trupit rezistente ndaj materialit plastik e parë të cilësisë, shpatull është i guximshëm dhe shoku rezistente.

Shpatull që është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 130 ose 150 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...