4PSm/1.5 - Motor mishëruar 4" me 1.5 HP vetme të fazës Shfaq të madhe

4PSm/1.5 - Motor mishëruar 4" me 1.5 HP vetme të fazës

4PSm/1.5

Produkt i ri

Fuqi: 1.1 Kw (1.5 HP). Voltage: 230 V / 50 Hz. Aktuale: 8.3 A. Revolucione: 2840/min.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 223 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 223 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,23 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

223,09 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Motor zhytur 4" në banjë me ujë.

Xhaketë në çelik inox AISI 316.

Bosht në çelik të "DUPLEX".

Dredha-dredha damperit mbyllur.

Komente

Pajsijet shtesë

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 230V (NJË)8.1
Kabllo gjatësia (m)4
Karakteristikat e ndërtimit
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.2
Lartësia (cm)31.2
Pesha (Kg)11.2
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

4PS Fleta e të dhënave

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të 4Ps Pedrollo pompa.

Shkarkime (206.81k)