4PS/2 - Motor mishëruar 4" 2 HP tre faza Pamjen më të mëdha

4PS/2

Pedrollo

4PS/2 - Motor mishëruar 4" 2 HP tre faza

Fuqia: 1.5 Kw (2 HP). Voltage: 230 V / 50 Hz 400 V / 50Hz. Aktuale: 4.3 për 7.1 A. Revolucione: 2825/min.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 238 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 238 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,38 € .


238,75 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)2 HP
Thithjen në 400V (NJË)4.3
Kabllo gjatësia (m)4
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)9,2
Lartësia (cm)29,7
Pesha (Kg)11,2
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Motor zhytur 4" në banjë me ujë.

Xhaketë në çelik inox AISI 316.

Bosht në çelik të "DUPLEX".

Dredha-dredha damperit mbyllur.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)2 HP
Thithjen në 400V (NJË)4.3
Kabllo gjatësia (m)4
Karakteristikat e ndërtimit
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9,2
Lartësia (cm)29,7
Pesha (Kg)11,2
Default
Garanci40-50 gr/mq

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar