4PS/1 - Motor mishëruar 4" 1 HP tre faza Pamjen më të mëdha

4PS/1

Pedrollo

4PS/1 - Motor mishëruar 4" 1 HP tre faza

Fuqia: 0.75 Kw (1 HP). Voltage: 230 V / 50 Hz 400 V / 50Hz. Aktuale: 2.4 4.3 A. Revolucione: 2825/min.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 190 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 190 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,90 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

190,26 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 400V (NJË)2.5
Kabllo gjatësia (m)Katër
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)9,2
Lartësia (cm)25,7
Pesha (Kg)7,9
GaranciDy vjet

Më shumë info

Motor zhytur 4" në banjë me ujë.

Xhaketë në çelik inox AISI 316.

Bosht në çelik të "DUPLEX".

Dredha-dredha damperit mbyllur.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 400V (NJË)2.5
Kabllo gjatësia (m)Katër
Karakteristikat e ndërtimit
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9,2
Lartësia (cm)25,7
Pesha (Kg)7,9
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar