PRISHTINA-AT - Hundë multi-jet kënd 270 varg 7.9 m

PRN-TA

Produkt i ri

Sulmi mashkull. Varg nga 4.2 metra 7.9 metra. Duke punuar kënd prej 45 gradë për 270 gradë.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 9 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 9 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

9,04 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E nozzles e multi-hundë të ketë një gamë të rregullueshme nga 4.2 për 7.9 m me uniformitetin e ujitjes që mbulon të gjithë zonën e prekur me 15 të ndryshme trajectories që gjenerojnë një reshjeve të shpërndarë në mënyrë të barabartë në 14 mm/h, duke lejuar lotim të ciklit të përshtaten brenda një dritare të kohëzgjatje të përfshira.

E nozzles e multi-hundë Saktësi përdorni një mekanizëm me turbinë dhe planetare veshje që janë të njohur për besueshmërinë e tyre. Mekanizmi është futur në brendësi të filtrit. Grimcat që të kalojë nëpër rrjetë e filtrit do të kalojë pa vështirësi nga grykë tv. Mekanizmi i turbinë siguruar edhe një rotacion në një nivel të ulët të presioneve dhe të vogla në zonat e ujitjes.

Karakteristika PRN

Trasmissione a ingranaggi

Veshje të transmisionit

Përdor provuar planetare gear makinë, të ndryshueshme stator dhe turbinë për të rrotullohen në hundë.

Numero minore di modelli

Në numër më të vogël të modeleve të

Për të mbuluar gamë nga 4.3 për të 8.0 m dhe me gamën e harqe nga 45 deri në 360° janë të nevojshme, vetëm dy nozzles me mashkull thread, dhe dy femra-filetuara.

Tasso di precipitazione uniforme di 14 mm/h.

Të krahasohen reshjet normat e 14 mm/h.

E nozzles të ofruar ujë më ngadalë dhe në mënyrë të barabartë se standardi llak nozzles. E reshjeve shkalla e 14 mm/h ndihmon në parandalimin e tepërt të drejtuar shpesh herë vendosur për të qëndruar brenda dritares së ujitjes.

Velocità di rotazione costante

Shpejtësia e rrotullimit të vazhdueshme

Veshje drive mekanizëm i jep një të përputhet shpejtësia e rrotullimit pavarësisht nga sistemi presion dhe parandalon produkt i ngecjes në shtypje të ulët.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...