R-VAN 18-360 - Hundë multi-jet, e plotë rreth varg 5.5 m

R-VAN 18-360

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 6 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 6 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,06 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

6,71 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Shkalla e ulët e reshjeve dhe zvogëlon drejtuar-off dhe potencial të erozionit.

Të lartë të uniformitetit, e avionëve janë rezistente ndaj era e fortë dhe pika e ujit më të mëdha të përmasave, për të siguruar kryerjen efikase, madje edhe në kushte të pafavorshme.

Përshtaten lotim intervale të shkurtra.

Optimale shkalla e reshjeve të R-seri VAN-siguron një ekuilibër të përsosur në mes të kërkesës dhe percolation.

Ngjyra coding për identifikim të lehtë të R-VAN.

Kompatibil me të gjitha modelet e sprayheads Shi Zog, përveç një gamë të gjerë të portairrigatori dhe adapters.

I instaluar me spërkatës dinamike 5000 seri Shi Zog nozzles MPR mund të ju ndihmojë të realizojnë projektet e ujitjes prej 4.0 për të 10.7 metra.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...