300-11 - Hundë multi-jet parzializzabile varg 5.2 m Shfaq të madhe

300-11 - Hundë multi-jet parzializzabile varg 5.2 m

300-11

Produkt i ri

Për spërkatës TORO seri 300.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 5 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 5 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,05 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

5,09 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Grykë për spërkatës TORO seri 300 gamë të caktuar.

Hundë plurigetto në rrotullim lejon wetting të optimale e tokës, e cila është veçanërisht e kompakte ose pjerrësi.

Kombinuar me një udhëtim për të qoshe.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...