RER100 Themelore - lëndinë-Traktor rider mower 71 cm Pamjen më të mëdha

RM83G

Snapper

RER100 Themelore - lëndinë-Traktor rider mower 71 cm

Rider Gocë RER100 Themelore. Kompakt, të gjithanshëm dhe të efektshme.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 5480 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 5480 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 54,80 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

5 480,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Prerje84 cm
Prerja lartësi min (mm)38
Prerja gjatesia max (mm)100

Më shumë info

Legjendar Rider lëndinë Mower GOCË është kompakte, por krejtësisht të pajisur vetëm cilindër motor BRIGG E & STRATTON Intek OHV me Sistemin AVS (Anti-Dridhje të Sistemit).

Që nga futja në treg, kalorës, Gocë kanë fituar një reputacion të shkëlqyer.

Arsyet për këtë sukses janë në ndërtim solid, të lehtë qasjen për mirëmbajtjen e tyre, komanda të thjeshta dhe funksionale, dhe një pasme, montuar motor për shikueshmëri më të madhe në lëndinë të jetë i prerë dhe të stabilitetit në të gjitha katër rrota.

E përparme e shasisë, e cila është e lidhur me anë të një kthyeshëm pin për pjesën e pasme, ju mundëson që më mirë të ndjekin konturet e lëndinë tuaj me një të përfundojë më të lëmuar.

Karakteristika motor Briggs & Stratton Intek™ Seri 3130 OHV, AVS® dhe pjatë Hi Vaksinimit® prerje 71 cm, brisk standard dhe mulch plug standard.

5 FUNKSIONET E RIDER KLASIK:

• Anën e shkarkimit

• Mulching dhe mulching, Ninja® (fakultativ)

• Mbledhja e barit

• Mbledhja e të lë

• Pastrimin e borës (fakultativ)

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Dati del sistema di taglio
Prerje84 cm
Prerja lartësi min (mm)38
Prerja gjatesia max (mm)100