6-VAN - kënd Hundë e ndryshueshme varg 1.8 m Pamjen më të mëdha

6-VAN

Rain Bird

6-VAN - kënd Hundë e ndryshueshme varg 1.8 m

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1,49 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Të lehtë të rregullueshme nga 0° 330°, nozzles Shi Zogu ndryshueshme kënd ofron një sërë mundësinë e vendosjes së punës kënd për çdo lloj terreni.

Me nozzles VAN, është e mundur për të ndërtuar aplikacione që janë shumë të veçantë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...