NGA 1A-PRO - Pompë elektrike me hapur impeller, tre faza Shfaq të madhe

NGA 1A-PRO - Pompë elektrike me hapur impeller, tre faza

NGA 1A-PRO

Produkt i ri

Prurjes deri në 350 l/min (21 m3/h). Kokën lart për të 19.5 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 371 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 371 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,71 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

371,25 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Submersible pompa PEDROLLO të vijë NGA-PRO, ata janë të rekomanduara për të pompimit të ujit dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

E PEDROLLO NGA 1A-PRO, ka një numër që varion nga 50 deri në 350 litra në minutë me një prevalencë prej 19.5-6 metra.

Konstruktiv zgjidhje të hapur impeller mundëson pompimin e lëngjeve relativisht të pasura me papastërtitë, pa rrezikun e clogging e impeller. Të gjithë përbërësit në kontakt me pomponte të lëngshme janë në çelik inox AISI 316. Për këtë karakteristikë të pompave të serisë NGA-PRO gjetur përdorim të vecantë në larjen bimë e pemë, perime, peshk, butak, industriale pastrimi i pjesët metalike, e enëve të qelqit, me qarkullimin e ftohjes së lëngjeve.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës-NGA-PRO

LLOJI
tre-fazor
NGA 1B-PRO
NGA 1A-PRO
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)12.6

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave NGA-PRO

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës dhe kufizimet e përdorimit të NGA-Pro pompave Pedrollo seri.

Shkarkime (609.41k)