Shitje! 8194-20 - Shpërndarës i 4-mënyra e Pamjen më të mëdha

8194-20

Gardena

8194-20 - Shpërndarës i 4-mënyra e

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 28 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 28 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,28 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

28,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

ll-shpërndarës, 4-mënyrë, GARDENA bën të mundur për në të njëjtën kohë të lidheni me disa pajisje tuaj, rubinet.

Uji rrjedhës mund të rregullohet veç e veç, ose të ndërpritet me ndonjë të vetme në rrugë.

Është e mundur për të lidhur në shpërndarësi 4-rruga, dy kompjuterat për ujitje ose watertimer elektronike GARDENA.

Distributor 4-mënyrë mund të konvertohet në Profi-Sistemi GARDENA përmes prizë rubinet Profi-Sistemit (art. 2801-20).

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !