2998-20 - Marrë nga rubinet rënie nga 1/2"

2998-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 7 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 7 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,07 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

7,66 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Falë saj artikuluar të përbashkët pengon tub për të përkulem ose shformoni.

Gjithashtu ideal për përdorim në carts zorrën e mbështjell.

Për çezmat 21 mm (G 1/2).

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...