Në dalje të rubinet 1/2" Shfaq të madhe

Në dalje të rubinet 1/2"

900-26

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 2 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 2 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,02 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

2,50 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ky sulm GARDENA Sistemi lejon një ekuilibër zorrën lidhje me rubinet.

Të garantohet lidhja e lehtë dhe pa probleme, pa ndihmën e mjeteve.

Dalje GARDENA rubinet mund të jetë i lidhur me faucets me femra fije 21 mm (G 1/2").

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...