915-26 - Montim të shpejtë zorrën lidhës 1/2" Shfaq të madhe

915-26 - Montim të shpejtë zorrën lidhës 1/2"

915-26

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 3 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 3 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,03 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

3,64 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Lejon një të lehtë lidhjen dhe të përshtatshëm për të skajeve të tubit.

Për lirimin e përshtatshëm, vetëm tërheq. E shpejtë lidhës është i përshtatshëm për tub 13 mm (1/2") zorrën 19 mm (3/4") dhe 16 mm (5/8").

Në tub mund të jetë e lehtë të lidhura me rubinet.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...