932-26 - Montim e riparimit nga 1/2" Shfaq të madhe

932-26 - Montim e riparimit nga 1/2"

932-26

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 2 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 2 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,02 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

2,75 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në sajë të përshtatshëm për riparim të mund të riparohen në një të lehtë dhe të shpejtë mënyrë për të tubave pa përdorimin e mjeteve.

Ajo është e mjaftueshme për të prerë pjesë të tub e dëmtuar dhe për të futur në vendin e seksionit që ju të prerë mur anësor riparim.

Ai është i përshtatshëm për tub 13 mm (1/2") zorrën 19 mm (3/4") dhe 16 mm (5/8").

Të shpejt riparimin e gypave.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...