Zbritje! 8188-20 - Metër Shfaq të madhe

8188-20 - Metër

8188-20

Produkt i ri

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

19,23 € me TVSH

-8%

20,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ideal për kontrollin e konsumit të ujit.

Unike në treg, të zgjuar, të matur me saktësi sasia e ujit të përdorur.

Katër funksionet e lehtë mund të zgjidhen nëpërmjet një butoni: përditshme të konsumit, konsumi është sezonal dhe të konsumit të vetme ta përdorur, të çastit konsumi i karburantit (litra/min.).

Lidhje jashtëzakonisht i lehtë për t'u kthetrat e rubinet dhe të zorrës. Bateri të përfshira.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Manual për libra 8188

Manuali i përdorimit për Gardena model 8188-20 metër rubineti.

Shkarkime (615.72k)