938-20 - Shpërndarës, 2-way, 3/4" Shfaq të madhe

938-20 - Shpërndarës, 2-way, 3/4"

938-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 9 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 9 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

9,80 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Tap, 2-way, GARDENA është e dobishme për funksionimin e dy pajisje. Në këtë mënyrë, nuk është e nevojshme për të ndryshuar çorape në rubinet.

Dy rezultatet janë të rregullueshme në mënyrë të pavarur nga njëri-tjetri.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...