976-50 - rregullim të Përshtatshëm të Shfaq të madhe

976-50 - rregullim të Përshtatshëm të

976-50

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 14 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 14 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,14 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

14,64 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

I përshtatshëm rregullimi GARDENA është e dobishme për një kontroll të vazhdueshëm dhe për ndërprerjen e rrjedhës së ujit në tub.

I përshtatshëm është përdorur si një lidhje midis dy tuba. Në këtë mënyrë, është e mundur për të rregulluar dhe për të ndaluar rrjedhjen e ujit direkt në tub.

Kjo shmang duhet të ecin për të rubinet për të rregulluar të ujit rrjedhës.

Kontrolli valve është veçanërisht e përshtatshme, për shembull, për të rregulluar rrezja e veprimit të një spërkatës.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...