977-50 - rregullimin e Valve Shfaq të madhe

977-50 - rregullimin e Valve

977-50

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 14 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 14 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,14 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

14,64 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Nëse tub ka qenë i ndarë në dy anë të një switch 3-rruga GARDENA (art. 934-50), mund të jetë i dobishëm për të kontrolluar valve GARDENA.

Uji të rrjedhë nga tubacionet e mund të rregullohen në mënyrë të pavarur.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...