917-26 - filetuara Shfaq të madhe

917-26 - filetuara

2917-26

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 3 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 3 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,03 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

3,82 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E ndërprerë GARDENA është përdorur për të kaluar nga një plug ndërprerë për një prizë rubinet GARDENA.

Është rasti për shembull i një makinë larëse. Lidhja është e sigurt dhe mund të lëshohet vetëm nga të rradhës. E ndërprerë lidhja ka një fije, 26.5 mm (G 3/4").

Një zgjidhje për çdo problem.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...