2818-20 - rregullueshme - Profi-Sistem Shfaq të madhe

2818-20 - rregullueshme - Profi-Sistem

2818-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 7 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 7 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,07 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

7,65 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E rregullueshme - Profi-Sistemi GARDENA është ideale për një kombinuar me përdorimin e tubave për sa kohë ose me pompa.

Është e dobishme si një lidhje me Profi-Sistemit.

Thanks për këtë mjet është e mundur për të marrë një sasi më të madhe të ujit.

Hundë është bërë prej bronzi. Reaktiv është e rregullueshme vazhdimisht e plotë të nebulized. Uji rrjedhës mund të ndalet.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...