2847-20 - Nis në një dush të Profi-Sistem Shfaq të madhe

2847-20 - Nis në një dush të Profi-Sistem

2847-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 19 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 19 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,19 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

19,41 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Shtizën dush Profi-Sistemi GARDENA është ideale për një kombinuar me përdorimin e tubave për sa kohë ose me pompa.

Ajo është ideale për të pirë dhe pastrimi.

Thanks për këtë mjet është e mundur që të ketë një sasi më të madhe të ujit.

Ofron tre lloje të ndryshme të llak model: dush, mjegull dhe të plotë të hedhura, kjo e fundit është e rekomanduar për pastrim. Uji rrjedhin gjithashtu mund të jetë ndërprerë.

Kreu i lance me mbrojtëse unazë bërë nga gome e butë siguron një kohë të gjatë shërbimit të jetës.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...