NGA 1B - centrifugale Pompë elektrike me hapur impeller, tre Shfaq të madhe

NGA 1B - centrifugale Pompë elektrike me hapur impeller, tre faza

NGA 1B

Produkt i ri

Prurjes deri në 325 l/min (19.5 m3/h). Kokën lart për 17 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 165 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 165 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,65 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

165,58 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa PEDROLLO të vijë NGA, ata janë të rekomanduara për të pompimit të ujit dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

E PEDROLLO NGA 1B ka një prurjes që varion nga 50 deri në 325 litra në minutë me një prevalencë nga 17 deri në 6 metra.

Konstruktiv zgjidhje të hapur impeller mundëson pompimin e lëngjeve relativisht të pasura me papastërtitë, pa rrezikun e clogging e impeller. Për këtë arsye, pompa e serisë NGA për përdorim në industri, në transferimin e ujit nga kanalet, lumenjtë, rezervuaret, kazanët, etj.,

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës NGA

LLOJI
tre-fazor
NGA 1B
NGA 1A
PUSHTET
KWHP
0.550.75
0.751

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)12.5

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Sheet NGA Data

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës dhe kufizimet e përdorimit të pompave Pedrollo Nga seri.

Shkarkime (621.35k)