WA3755.1 - Furnizimi me energji elektrike për bazën Landroid
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

WA3755.1 - Furnizimi me energji elektrike për bazën Landroid

Për Worx Landroid WR141E dhe WR144E.

37,67 EUR

37,67 EUR pa TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.

Oferta juaj është pranuar, ju lutem kontrolloni kutinë tuaj.

  • Përdorni pikën në vend të presjes
  •     *Fushat e kërkuara

Po ngarkohetNe mbrojmë të dhënat tuaja dhe blerjet tuaja
Transport i shpejtë në të gjithë Evropën
Kthimi pranohet brenda 14 ditëve
Përshkrim

Furnizimi me energji elektrike për bazën e karikimit për modelet kositëse robotike Worx Landroid S WR141E dhe WR144E.

Fleta e të dhënave
Worx
WA3755.1
 Vlerësimet dhe vlerësimet e klientëve
Askush nuk ka postuar një përmbledhje ende
në këtë gjuhë
 Shqyrtime

Bëhu i pari që do të shkruash vlerësimin tënd !

Produkte te Lidhura