TBCWP-1 - kontrolli Njësia kabinë 1 stacioni Shfaq të madhe

TBCWP-1 - kontrolli Njësia kabinë 1 stacioni

TBCWP-1

Produkt i ri

Infra të kuqe.

Më shumë detaje

Nuk e kemi më këtë produkt në depo

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 79 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 79 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,79 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

79,59 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Demi TBCWP vendos një standard të ri për kontrollorët, me bateri, ofron shumë karakteristika të përparuara për kursimin e ujit, si rregullimi sezonal në bazë të një mujore program, dhe pajtueshmërinë me sensorë të shiut.

Handheld programues, të lehtë-to-use lejon përdoruesit për të vepruar deri në 99 kontrollin e njësive të vendosura deri në 50 metra larg.

Dhe për ata me sistemet e kontrollit të baterisë, dy pajisje portative TB kontrollin e njësisë janë kompatibile me shumicën e sistemeve të tjera të markave.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Pushtetbateri
Bateria e tensionit (Volt)9
Numri i akumulatorët2
Të dhënat e prodhimit
Drive solenoidbistable
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjei jashtëm
Watertightnjë
Ekran LCDjo
WiFijo
Jo-të paqëndrueshme kujtesësnjë
Caratteristiche essenziali
modularjo
Mundësia e telekomandënjë
E pajtueshme me sensor shiunjë
Specifiche tecniche
Numri i zonave të1
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesjo
Menaxhimi i ujitnjë
Çelës elektrikjo
Programmazione
Numri i programeve të4
Zbatimi i programeve tëjo
Javore programimitnjë
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditënjë
Numri i refugjatëve3
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)8.5
Thellësia (cm)13.2
Pesha (kg)0.75
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Broshurë TBCWP TORO

Broshura programuese TORO TBCWP

Shkarkime (679.23k)