TDC - Kontrollues me dy tela sistem deri në 100 stacione Shfaq të madhe

TDC - Kontrollues me dy tela sistem deri në 100 stacione

CDEC-SA-100

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 2119 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 2119 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 21,19 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

2 119,93 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Dy litar të sistemit (TDC) është një alternativë afatgjatë dhe efektive në aspektin e kostos tradicionale të ujitjes sistemet e kontrollit të wired.

Duke përdorur një 2-teli rrugë për të komunikuar me të varrosur decoders, TDC është edhe rezistente, të lehtë për të instaluar dhe të lehtë për të zgjeruar.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetProdhon tension
Të dhënat e prodhimit
Prodhimit të tensionit38 VAC
Drive solenoidbistable
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjei jashtëm
Watertightnjë
Ekran LCDnjë
WiFijo
Jo-të paqëndrueshme kujtesësnjë
Tampon baterisënjë
Caratteristiche essenziali
modularnjë
Mundësia e telekomandënjë
E pajtueshme me sensor shiunjë
Specifiche tecniche
Numri i zonave të100
Overcurrent mbrojtjesnjë
Menaxhimi i ujitnjë
Çelës elektriknjë
Programmazione
Numri i programeve të10
Zbatimi i programeve tënjë
Javore programimitnjë
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditënjë
Numri i refugjatëve6
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)35.6
Lartësia (cm)33.0
Thellësia (cm)15.2
Default
GaranciPesë vjet

Shkarkime