DDC-4-220-OD - Kontrollues 4 stacionet në natyrë Shfaq të madhe

DDC-4-220-OD - Kontrollues 4 stacionet në natyrë

DDC-4-220-OD

Produkt i ri

Ecu programues për ujitje nga i jashtëm 4 stacione.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 180 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 180 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,80 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

180,56 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Edhe pse e vogël në madhësi, programuesit DDC bashkangjitni të shumta funksionet që i bëjnë ato interesante nga këndvështrimi ekonomik për të gjithë rezidenciale aplikimet.

Menaxhimi i kohës së ujitjes është shumë reja: duke përdorur paraprakisht sezonale që ju të merrni një e rëndësishme si e ujit të sigurt të kursimeve.

Programues DDC dallohet edhe nga të teknologjisë dixhitale zgjedhur që udhëzuesin e përdoruesit të fundit në të gjitha fazat e programimit.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Manuali i përdorimit të DDC

Manuali i përdorimit me udhëzime për instalimin dhe përdorimin e njësive të kontrollit të serisë TORO Irrigation DDC.

Shkarkime (156.53k)