TMC424 - Njësi, nga 4 deri më 24 stacione të jashtme Shfaq të madhe

TMC424 - Njësi, nga 4 deri më 24 stacione të jashtme

TMC-424E-OD-50H

Produkt i ri

Ecu programues për ujitje nga jashtë, nga 4 deri më 24 stacioni modulare.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 329 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 329 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,29 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

329,50 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Me seri TMC-424E, modularity merr një kuptim tërësisht të ri. Në sajë të modulare teknologjisë në ballë, i sponsorizuar nga Toro, kombinon të sofistikuar karakteristika me lehtësinë e përdorimit në një programues të përshtatura për nevojat specifike të klientit.

Karakteristika e TMC424

Stazioni Modulari

Stacionet Modulare

Për fleksibilitet më të madh në stacionet janë modulare, nga 4 deri më 24 në increments të 4 stacioneve.

Flow-Sensing

Rrjedha shkalla e zbulimit

Të monitorojë dhe të reagojnë për humbjet ose ndërprerjet e bimëve.

Fino a 4 Valvole Master o Connessioni per Avviamento Pompa

Deri në 4 Master Valvula ose Lidhjet për të Pompë të Fillojë-up

Lidhje opsionale deri në katër master valvula ose rele për të filluar pompë duke përdorur modulet e TSM-4F TSM-8F.

Due Livelli di Protezione

Dy Nivelet e Mbrojtjes

Standardi modulet ose overvoltage opsionet ofrojnë për të përmbushur kërkesat e mbrojtjes nga rrufeja.

Tempi di Irrigazione in Minuti o Secondi

Drejtuar herë në Minuta ose Sekonda

Aftësia për të vendosur të kandidojë herë e më pak se një minutë ofron efikas të ujitjes për mbjelljen në tenxhere, për cikle të shkurtra të ftohjes, për çerdhe apo për ata që kanë nevoja të shkurtër cikle.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Manuali i përdorimit TMC424

Manuali i përdorimit me udhëzime për instalimin dhe përdorimin e kontrolluesve të serisë TORO Irrigation TMC424.

Shkarkime (23.94M)

Udhëzues TMC424

Udhëzues për përdorimin e njësive të kontrollit të serive TMC424 nga TORO Ujitja.

Shkarkime (213.04k)