Evolucioni - Njësi, nga 4 deri më 16 stacione të jashtme Shfaq të madhe

Evolucioni - Njësi, nga 4 deri më 16 stacione të jashtme

EVO-4OD-EU

Produkt i ri

Ecu programues për ujitje nga i jashtëm 4 16 stacione, modulare.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 175 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 175 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,75 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

175,40 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kontrollues Toro EVOLUCIONIT seri® është unik në llojit të vet, dhe do të ndihmojë në kontrollin e ujitjes në dy rezidenciale dhe komerciale komplekset. EVOLUCIONI është një modulare kontrollues (i cili siguron nga 4 deri në 16 stacione) me një sistem menu se nuk ka të barabartë, sepse kjo është intuitive, linearity të programimit, dhe qartësinë e komandave. Në sajë të butona shkurtore, ju mund të hyni në funksionet kryesore të ujitjes, ndërsa avancuar menytë ofrojnë funksione të specializuara të tilla si programet për të rritur (Rritet), një program i ndihmëse për pajisje dhe në fund të refugjatëve në varësi të zonës.

Kombinimi i programues të serisë EVOLUCIONIT me një plug-in e pranuesit, Lidhja e Zgjuar ju lejon të lidheni me pajisje për ujë të kursimit të energjisë, të tilla si sensor të klimës bazuar në evapotranspiration (ET) dhe sensor tokë Saktësi™, me valë.

Karakteristika Evolution

Configurazione delle stazioni

Konfigurimi i stacioneve

Konfigurimi 12 stacione me (2) zhvillimi i moduleve nga 4 stacionet e konfigurimit ose nga 16 stacione (1) moduli nga 12 stacione.

Programmabile con una chiave USB

Programueshëm me një çelës USB

Ju mund të transferojë e programimit në një drive USB.

Funzioni avanzate

Karakteristika të përparuara

Në menu Avancuar lejon përdorues ekspert për të hyrë në të gjitha tiparet e programues i Evolucionit.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetProdhon tension
Të dhënat e prodhimit
Prodhimit të tensionit24 VAC 1.25 A
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjei jashtëm
Watertightnjë
Ekran LCDnjë
WiFialternativë
Jo-të paqëndrueshme kujtesësnjë
Tampon baterisënjë
Caratteristiche essenziali
modularnjë
Mundësia e telekomandënjë
E pajtueshme me sensor shiunjë
Specifiche tecniche
Numri i zonave të16
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesnjë
Menaxhimi i ujitnjë
Çelës elektriknjë
Programmazione
Numri i programeve të3
Zbatimi i programeve tënjë
Javore programimitnjë
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditënjë
Numri i refugjatëve4
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)28.6
Lartësia (cm)19.7
Thellësia (cm)11.4
Pesha (kg)2
Default
GaranciPesë vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Broshura programues Evolution

Broshura shpjeguar funksionalitetin bazë të programues TORO evolucionit.

Shkarkime (1.07M)

Evolution i Manualin

Instalimi Manual dhe në masë në punën e TORO Evolution.

Shkarkime (3.78M)