DDC6 - Njësi-6 stacione të brendshme Shfaq të madhe

DDC6 - Njësi-6 stacione të brendshme

DDC6

Produkt i ri

Ecu programues për ujitje nga brenda 6 stacione.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 87 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 87 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,87 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

87,00 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Edhe pse e vogël në madhësi, programuesit DDC bashkangjitni të shumta funksionet që i bëjnë ato interesante nga këndvështrimi ekonomik për të gjithë rezidenciale aplikimet.

Menaxhimi i kohës së ujitjes është shumë reja: duke përdorur paraprakisht sezonale që ju të merrni një e rëndësishme si e ujit të sigurt të kursimeve.

Programues DDC dallohet edhe nga të teknologjisë dixhitale zgjedhur që udhëzuesin e përdoruesit të fundit në të gjitha fazat e programimit.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetProdhon tension
Të dhënat e prodhimit
Prodhimit të tensionit24 VAC
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjei brendshëm
Watertightjo
Ekran LCDnjë
WiFijo
Jo-të paqëndrueshme kujtesësnjë
Tampon baterisënjë
Caratteristiche essenziali
modularjo
Mundësia e telekomandëjo
E pajtueshme me sensor shiunjë
Specifiche tecniche
Numri i zonave të6
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesnjë
Menaxhimi i ujitnjë
Çelës elektriknjë
Programmazione
Numri i programeve të3
Zbatimi i programeve tënjë
Javore programimitnjë
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditënjë
Numri i refugjatëve3
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)14.6
Lartësia (cm)12.7
Thellësia (cm)4
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Manuali i përdorimit të DDC

Manuali i përdorimit me udhëzime për instalimin dhe përdorimin e njësive të kontrollit të serisë TORO Irrigation DDC.

Shkarkime (156.53k)