RZX4i - control panel 4 stacioni të brendshme

RZX4i

Produkt i ri

Ecu programues për ujitje nga brenda 4 stacione.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 63 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 63 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,63 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

63,71 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Tiparet e fleksibël programe që e bëjnë kontrollues ideale për një gamë të gjerë e aplikacioneve, duke përfshirë sistemet e ujitjes për përdorim rezidencial dhe komercial.

Programimi zonat ju lejon për të vendosur çdo valvul në mënyrë të pavarur; jo më shumë duke shpjeguar se "programet" për t'i dhënë fund përdoruesit dhe pothuajse eliminimin total të shërbimit të ndërhyrjeve.

E madhe ekran LCD ju lejon në të njëjtën kohë të shikoni të gjithë orarin për çdo zonë.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetProdhon tension
Të dhënat e prodhimit
Prodhimit të tensionit24 VAC 650 mA
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjei brendshëm
Watertightjo
Ekran LCDnjë
WiFijo
Jo-të paqëndrueshme kujtesësnjë
Tampon baterisënjë
Caratteristiche essenziali
modularjo
Mundësia e telekomandëjo
E pajtueshme me sensor shiunjë
Specifiche tecniche
Numri i zonave të4
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesnjë
Menaxhimi i ujitnjë
Çelës elektrikjo
Programmazione
Numri i programeve të4
Zbatimi i programeve tënjë
Javore programimitnjë
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditënjë
Numri i refugjatëve6
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)16.9
Lartësia (cm)15.0
Thellësia (cm)3.9
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Programues Guide ESP-RZX

Manual për përdorimin e programues Rain Bird ESP-RZX.

Shkarkime (2.07M)

ESP-RZX Broshura

Programmer Broshura Rain Bird ESP-RZX

Shkarkime (1.04M)