PQV-LXME kontrollues - Kontrollues 8 48 stacione të brendshme

I8LXMEEU

Produkt i ri

Programues për sistemet e vetme e kabllo-teknologji me qëllimin e menaxhimit.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 378 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 378 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,78 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

378,80 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

PQV-LXME të Zgjeruara përfshin një rrjedhë të ndjerë dhe të menaxhimit të ujit fakultative.

Modulare dizajn ofron shkathtësi të një maksimum Kapacitetin - nga 8 deri në 48 stacionet.

Zgjerimi modulet janë në dispozicion në modelet me 4, 8 dhe 12 stacione. Përdoruesit ndërfaqe të programimit është jashtëzakonisht e thjeshtë.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetProdhon tension
Të dhënat e prodhimit
Prodhimit të tensionit26.5 Vac
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjei brendshëm
Watertightjo
Ekran LCDnjë
WiFijo
Jo-të paqëndrueshme kujtesësnjë
Tampon baterisënjë
Caratteristiche essenziali
modularnjë
Mundësia e telekomandëjo
E pajtueshme me sensor shiunjë
Specifiche tecniche
Valvula për industrinë2
Overcurrent mbrojtjesnjë
Menaxhimi i ujitnjë
Çelës elektriknjë
Programmazione
Numri i programeve të4
Zbatimi i programeve tënjë
Javore programimitnjë
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditënjë
Numri i refugjatëve8
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)36.4
Lartësia (cm)32.2
Thellësia (cm)14.0
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Broshura ESP-LX Programmer

Broshura ilustruese e funksionalitetit dhe karakteristika të kontrollues modulare për seri ujitje Rain Bird ESP-LX

Shkarkime (1.5M)