DDC4 të kontrollit të Njësisë, 4 stacione të brendshme Shfaq të madhe

DDC4 të kontrollit të Njësisë, 4 stacione të brendshme

DDC4

Produkt i ri

Ecu programues për ujitje nga brenda 4 stacione.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 68 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 68 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,68 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
8,08 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

68,77 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Edhe pse e vogël në madhësi, programuesit DDC bashkangjitni të shumta funksionet që i bëjnë ato interesante nga këndvështrimi ekonomik për të gjithë rezidenciale aplikimet.

Menaxhimi i kohës së ujitjes është shumë reja: duke përdorur paraprakisht sezonale që ju të merrni një e rëndësishme si e ujit të sigurt të kursimeve.

Programues DDC dallohet edhe nga të teknologjisë dixhitale zgjedhur që udhëzuesin e përdoruesit të fundit në të gjitha fazat e programimit.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog

Shkarkime

Manuali i përdorimit të DDC

Manuali i përdorimit me udhëzime për instalimin dhe përdorimin e njësive të kontrollit të serisë TORO Irrigation DDC.

Shkarkime (156.53k)