Zbritje! RZXe4i - control panel 4 stacioni i brendshëm WiFi përputhshme Shfaq të madhe

RZXe4i - control panel 4 stacioni i brendshëm WiFi përputhshme

RZXe4i

Produkt i ri

Ecu programues për ujitje nga brendësia 4 stacione, me mundësi të lidhjes wi-fi.

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
8,08 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

62,18 € me TVSH

-6%

66,15 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Tiparet e fleksibël programe që e bëjnë kontrollues ideale për një gamë të gjerë e aplikacioneve, duke përfshirë sistemet e ujitjes për përdorim rezidencial dhe komercial.

Programimi zonat ju lejon për të vendosur çdo valvul në mënyrë të pavarur; jo më shumë duke shpjeguar se "programet" për t'i dhënë fund përdoruesit dhe pothuajse eliminimin total të shërbimit të ndërhyrjeve.

E madhe ekran LCD ju lejon në të njëjtën kohë të shikoni të gjithë orarin për çdo zonë.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetProdhon tension
Të dhënat e prodhimit
Prodhimit të tensionit24 VAC 650 mA
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjei brendshëm
Watertightjo
Ekran LCDnjë
WiFialternativë
Jo-të paqëndrueshme kujtesësnjë
Tampon baterisënjë
Caratteristiche essenziali
modularjo
Mundësia e telekomandënjë
E pajtueshme me sensor shiunjë
Specifiche tecniche
Numri i zonave të4
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesnjë
Menaxhimi i ujitnjë
Çelës elektrikjo
Programmazione
Numri i programeve të4
Zbatimi i programeve tënjë
Javore programimitnjë
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditënjë
Numri i refugjatëve6
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)16.9
Lartësia (cm)15.0
Thellësia (cm)3.9
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog

Shkarkime

Programues Guide ESP-RZX

Manual për përdorimin e programues Rain Bird ESP-RZX.

Shkarkime (2.07M)

ESP-RZX Broshura

Programmer Broshura Rain Bird ESP-RZX

Shkarkime (1.04M)