FlexControl 2019 - Njësi nga rubinet Shfaq të madhe

FlexControl 2019 - Njësi nga rubinet

1890-20

Produkt i ri

Digital Display.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 39 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 39 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,39 € .


Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

39,50 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në sajë të ujit kompjuterin GARDENA është e mundur për të ujitur në mënyrë efektive dhe të lehtë në kopsht - madje edhe kur ju nuk jeni në shtëpi. Kështu ju do të keni më shumë kohë të lirë dhe në të njëjtën kohë një harlisur gjelbër kopsht me bimë e harlisur dhe shëndet të mirë. Falë automatike të pirë herët në mëngjes ose vonë në mbrëmje, ajo avullohet më pak ujë. Kjo përfaqëson një kursim të parave, dhe lejon një ujitjes në shënjestër dhe optimale.

Fleksibël programimit me të reja në funksion të rotacionit dhe presioni: cikle të shkurtra dhe lotim të bimëve në vazo, ideale në kombinim me Mikro-Pikoj-Sistemi GARDENA.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...