TAP-TIMER për kontrollin e Njësisë për rakord Shfaq të madhe

TAP-TIMER për kontrollin e Njësisë për rakord

TTT-9V

Produkt i ri

Digital Display.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 38 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 38 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,38 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
8,08 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

38,38 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Elektronike, trokitni lehtë mbi Sahat, të qëndrueshme, dhe ushqehet nga një bateri.

Me shumë programe, dhe një diafragmë valve dhe një solenoid, efikase dhe të integruar mënyrë, Toro trokitni lehtë mbi timer është një i besueshëm dhe i përshtatshëm zgjidhje për zorrën fund të ujitjes kontrollit.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
Pushtetbateri
Bateria e tensionit (Volt)9
Numri i akumulatorët1
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjei jashtëm
Watertightnjë
Ekran LCDnjë
WiFijo
Jo-të paqëndrueshme kujtesësjo
Caratteristiche essenziali
modularjo
Mundësia e telekomandëjo
E pajtueshme me sensor shiujo
Specifiche tecniche
Numri i zonave të1
Valvula për industrinë1
Overcurrent mbrojtjesjo
Menaxhimi i ujitjo
Çelës elektrikjo
Programmazione
Numri i programeve të1
Zbatimi i programeve tëjo
Javore programimitnjë
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditëjo
Numri i refugjatëve8
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...