Shitje! EasyControl të kontrollit të Njësisë për rakord Pamjen më të mëdha

1881-20

Gardena

EasyControl të kontrollit të Njësisë për rakord

Digital Display.

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 44 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 44 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,44 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

44,88 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)9
Numri i akumulatorët1
Rritjeno
Watertightsi
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesësno
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiusi
Numri i zonave të1
Menaxhimi i ujitno
Çelës elektrikno
Numri i programeve të1
Javore programimitno
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditëno
Numri i refugjatëve3
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Në sajë të ujit kompjuterin GARDENA është e mundur për të ujitur në mënyrë efektive dhe të lehtë në kopsht - madje edhe kur ju nuk jeni në shtëpi. Kështu ju do të keni më shumë kohë të lirë dhe në të njëjtën kohë një harlisur gjelbër kopsht me bimë e harlisur dhe shëndet të mirë. Falë automatike të pirë herët në mëngjes ose vonë në mbrëmje, ajo avullohet më pak ujë. Kjo përfaqëson një kursim të parave, dhe lejon një ujitjes në shënjestër dhe optimale.

Opsionet e programeve bazë. Lehtë për t'u përdorur në sajë të butona dhe në ekran LCD. Kohëzgjatja e ujitjes nga 2 deri 60 min. në hapat e 5 min. frekuenca çdo ditë ose çdo 2, 3 ditë ose 7 ditë, deri në një maksimum prej 3 herë në ditë. Në fillim të ujitjes posticipabile në hapat e 2 h. Të lëvizshëm para panelit për programimin është shumë e rehatshme.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e energjisë
PushtetBatteria agli Ioni di Litio 18 V/1,6 Ah
Bateria e tensionit (Volt)9
Numri i akumulatorët1
Karakteristikat e ndërtimit
Rritjeno
Watertightsi
Ekran LCDsi
WiFino
Jo-të paqëndrueshme kujtesësno
Caratteristiche essenziali
Modulareno
Mundësia e telekomandëno
E pajtueshme me sensor shiusi
Specifiche tecniche
Numri i zonave të1
Menaxhimi i ujitno
Çelës elektrikno
Programmazione
Numri i programeve të1
Javore programimitno
Programimi i rastësishëm dhe madje edhe ditëno
Numri i refugjatëve3
Default
Garanci40-50 gr/mq

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar