MultiControl Duo kontrollin e Njësisë për rubinet në 2 stacione Pamjen më të mëdha

1874-20

Gardena

MultiControl Duo kontrollin e Njësisë për rubinet në 2 stacione

Digital Display.

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 99 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 99 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,99 € .


99,89 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Në sajë të ujit Kompjuter C 2030 duo plus, ju mund të ujitur dy fusha të ndryshme të kopshtit. Për shembull, lëndinë prapa shtëpisë dhe lule shtrat në front.

Të dyja rezultatet janë individualisht të programueshëm, e cila do të thotë që ju mund të vendosni për çdo dalje, fillimi i lotim, kohëzgjatje dhe frekuencë. Deri në 3 të ndryshme irrigations një ditë për çdo dalje. Kohëzgjatja e ujitjes variabël nga 1 minutë deri në 3 orë e 59 minuta.

Të lëvizshëm para panelit për programimin është shumë e rehatshme. Funksionet që mund të zgjidhen thjesht duke shtypur një buton. Në sajë të intuitiv të programimit të sistemit hap pas hapi dhe ekran të madh që e bën të dukshme të gjithë informacionin.

Sulm për sensorë për secilën linjë. E tyre inteligjente funksionin e ndërpret apo e pengon automatik i ujitjes, kur e tokës është mjaft e njomë ose kur bie shi.

Nëpër natë program është e mundur për të menaxhuar të ujitjes përmes lagështi Kontrollor plotësisht automatike.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar